Hosting, Domeny, Reseller, Serwery dedykowane, Kolokacja

 
 
Hosting, Reseller, Serwery dedykowane, Domeny - HostRanking.pl - Wyraź swoją opinię!
 
     Znajdź hosting:      pokaż wszystkie
home     |     zaloguj się       

NetArt - Planowane prace konserwacyjne
2007/08/09, 21:52

W niedziele 19 sierpnia 2007 r. nastapi przerwa techniczna zwiazana z pracami konserwacyjnymi systemow informatycznych NetArt.

Szanowni Panstwo, informujemy, ze w dniu 19 sierpnia 2007 r. (niedziela) w godzinach od 7.00 do 15.00 nastapi przerwa techniczna w dzialaniu serwisow nazwa.pl i serwery.pl. W czasie przerwy nie bedzie rowniez mozliwosci zarzadzania uslugami za posrednictwem Panelu Klienta NetArt oraz za pomoca narzedzi Active.admin i Net.admin. Przerwa techniczna zwiazana jest z pracami konserwacyjnymi systemow informatycznych NetArt i nie bedzie miala wplywu na funkcjonowanie Panstwa uslug, a w szczegolnosci poczty elektronicznej, baz danych, serwisow WWW oraz zarejestrowanych domen. Jesli planuja Panstwo wykonanie operacji zwiazanych z zarzadzaniem uslugami, prosimy o wykonanie ich przed planowana przerwa konserwacyjna. Za utrudnienia przepraszamy.



Inne newsy:

Blad w Az.pl
Aktualnosci Kei.pl
Ilosc domen .eu przekroczyla 2.500.000
Jest juz 700.000 polskich domen
NetArt - Planowane prace konserwacyjne






Mapa serwisu
   Hosting

   Ranking firm

   Oceń firmę

   Dodaj nową firmę

   Twoje konto

   Kontakt

Filozofia Hostrankingu   WIĘCEJ »
Stworzyliśmy ten serwis, bo lubimy poprawiać interakcję użytkownika z technologią. Aby to osiągnąć, konieczna jest komunikacja. Komunikacja pomiędzy użytkownikami Internetu to podstawa naszego i Waszego sukcesu.

Twój udział w tym procesie będzie nie tylko podstawą sukcesu innych przedsięwzięć, ale także impulsem dla firm hostingowych, które próbując sprostać Twoim wymaganiom, będą udoskonalać i wzbogacać swoje oferty.


© 2005-2018 Hostranking.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin użytkowania    |    Kontakt    |    Reklama