Hosting, Domeny, Reseller, Serwery dedykowane, Kolokacja

 
 
Hosting, Reseller, Serwery dedykowane, Domeny - HostRanking.pl - Wyraź swoją opinię!
 
     Znajdź hosting:      pokaż wszystkie
home     |     zaloguj się       

Hosting definicja


Hosting - definicja hostingu czyli czym jest hosting?

Hosting - to usługa polegająca na udostepnianiu przez dostawców Internetu miejsca na swoich serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp.

Hosting serwisów WWW określany jest jako Web Hosting.

Najczęściej spotykany jest hosting płatny w którym wartość opłaty miesięcznej zależy głównie od wielkości powierzchni wynajmowanej (najczęściej podawana w Gigabajtach GB), limitu transferu (najczęściej podawana w Gigabajtach GB), liczbie kont FTP, email oraz baz danych.

Istnieją również firmy oferujące bezpłatne konta hostingowe - decydując się na takie konto musimy byc świadomi ograniczen jakie takie konta niosą ze sobą, a są to m.in. 1 serwer z 1 baza współdzielony z setkami albo nawet i tysiącami innych kont bez wsparcia technicznego oraz z ciągle pojawiającymi się reklamami na których treśc nie mamy żadnego wpływu.

Mapa serwisu
   Hosting

   Ranking firm

   Oceń firmę

   Dodaj nową firmę

   Twoje konto

   Kontakt

Filozofia Hostrankingu   WIĘCEJ »
Stworzyliśmy ten serwis, bo lubimy poprawiać interakcję użytkownika z technologią. Aby to osiągnąć, konieczna jest komunikacja. Komunikacja pomiędzy użytkownikami Internetu to podstawa naszego i Waszego sukcesu.

Twój udział w tym procesie będzie nie tylko podstawą sukcesu innych przedsięwzięć, ale także impulsem dla firm hostingowych, które próbując sprostać Twoim wymaganiom, będą udoskonalać i wzbogacać swoje oferty.


© 2005-2018 Hostranking.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin użytkowania    |    Kontakt    |    Reklama