LinuxPL Hosting - Opinie, Oceny i Komentarze Klientów Hosting, Domeny, Reseller, Serwery dedykowane, Kolokacja

 
 
Hosting, Reseller, Serwery dedykowane, Domeny - HostRanking.pl - Wyraź swoją opinię!
 
     Znajdź hosting:      pokaż wszystkie
home     |     zaloguj się       

   LinuxPL
   
   Ocena szczegółowa:

   Ocenę wystawił: GacekSSJ4, w dniu: 29.08.2011
   Ogólna ocena: 6     Rodzaj wykupionej usługi: Hosting
Jak bogata jest oferta tej firmy ?5
Przejrzystość prezentowanych usług8
Niezawodność wykupionych usług / produktów1
Profesjonalizm działu technicznego1
Czas reakcji działu technicznego7
Możliwości samodzielnego zarządzania wykupionymi usługami9
Stosunek cen do oferowanych możliwości9
Szybkość łącz7
Zgodność faktycznych parametrów usługi z ofertą ?8
Czy użytkownik dokonałby kolejnego zakupu w tej firmie ?5


Komentarz do oceny:

Witam wszystkich

Do firmy linuxpl.com trafiłem z tego właśnie portalu, polecałem ją moim klientom, bo uważałem że za tą cenę mają bardzo dobrą ofertę. Tak też było, 2 lata temu. Dziś wchodzę na tą stronę poszukać nowego hostingu: Linuxpl.com spadł już z pierwszej 10 - jak widać nie tylko ja mam ostanio problemy.
Ostatnio jedna moja klientka niestety ma problemy z serwerem dokładnie serwer s74. Jest bardzo pechowy, ciągłe problemy z dyskami, tak przynajmniej mi odpisywano, albo macierzami. Po awariach albo było ok, albo były problemy. Ostatnim razem zgłosiłem, że sklep muli, dostałem ostrzeżenie, że jest problem z zapytaniami i zajmują 100% mocy CPU-zapytanie do tabeli z 20 rekord. To powiedzialem, ze zaraz poszukam usterki, aby nie blokować konta.. szukałem 2h po czym się poddałem. Po jakichś 30 minutach samo przeszło (bez poprawek) i od tamtej pory minął miesiąc i problem się nie powtarza.

Cały czas jednak mam wrażenie, że pomimo LICZNYCH napraw, wszystko jest naprawiane tam po najniższych kosztach z filozofią “jak się znów popsuje, to znów naprawimy“.
Dodatkowo, administracja - kontakt dobry, ale mam wrażenie, że ściemniaja. Sam niestety pracowałem w firmie która miała własny hosting i musiałem ściemniać. Absolutnie nie wdają się w dyskusje na gg tylko proszą o maila, aby mieli dużo czasu na wymyślenie dobrej ściemy-takie mam wrażenia jeśli chodzi o kontakt z obsługą-nic nie jest ich winą

Mapa serwisu
   Hosting

   Ranking firm

   Oceń firmę

   Dodaj nową firmę

   Twoje konto

   Kontakt

Filozofia Hostrankingu   WIĘCEJ »
Stworzyliśmy ten serwis, bo lubimy poprawiać interakcję użytkownika z technologią. Aby to osiągnąć, konieczna jest komunikacja. Komunikacja pomiędzy użytkownikami Internetu to podstawa naszego i Waszego sukcesu.

Twój udział w tym procesie będzie nie tylko podstawą sukcesu innych przedsięwzięć, ale także impulsem dla firm hostingowych, które próbując sprostać Twoim wymaganiom, będą udoskonalać i wzbogacać swoje oferty.


© 2005-2018 Hostranking.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone
Regulamin użytkowania    |    Kontakt    |    Reklama